Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Мистецтва Даоського Тай Чі™ — це мистецтва подвійної культивації тіла і розуму. Згідно з даоським вченням тіло і розум неподільні. Кожен крок у навчанні, покликаний допомогти розуму повернутися до тиші, ясності і мудрості, а тілу звільнитись від напруження, віднайти рівновагу і здоровий стан.

На фізичному рівні мистецтва Даоського Тай Чі™ вирізняються рухами, під час виконання яких відбувається розтягування, скручування і постійне обертання хребта. Відповідно такі рухи здійснюють вплив, який охоплює всю фізіологію тіла, в тому числі сухожилля, суглоби, сполучну тканину та внутрішні органи.

На розумовому і духовному рівні мистецтва Даоського Тай Чі™ — це метод “приборкання серця” і розвитку почуття спокою, співчуття до інших та зменшення егоцентризму, як під час практики, так і у повсякденному житті. Зокрема, цей аспект розвивається через волонтерство, якому в нашому Товаристві надається велике значення.
 
Таким чином, мистецтва Даоського Тай Чі™ допомагають зробити гнучкими не тільки ваші суглоби, але й ваше мислення, оздоровити не тільки внутрішні органи, а й ваші думки.