Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Membership.jpg
Громадська організація «Товариство Даоського Тай Чі в Україні» за Статутом є неприбутковою, неполітичною та нерелігійною організацією, діяльність і навчання якої базуються на засадах членства та волонтерства. Усі інструктори є акредитованими волонтерами, які присвячують свій особистий час для допомоги іншим, не одержуючи за це фінансової винагороди. Товариство належить кожному членові та утримується ним за рахунок внесків і добровільних пожертв. Ці кошти спрямовуються на оплату оренди залів, комунальних послуг та інших поточних витрат діяльності Товариства. 
 
Слід відзначити, що сплачені внески надають членам право без обмежень брати участь в усіх регулярних заняттях та інших видах діяльності, які пропонує Товариство. У нас немає суттєвих вікових обмежень. Молоді та старші за віком люди мають можливість приємно проводити час в атмосфері відкритого і доброзичливого Товариства.
 
Для отримання додаткової інформації про членство та доступ до навчання мистецтвам Даоського Тай Чі™  ви можете звернутися до нас у розділі "Контакти".