Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Головною метою Майстра Мой Лін Шіна було прагнення зробити мистецтва Даоського Тай Чі™ доступними для якомога більшої кількості людей в усьому світі, тому одного разу у нього виникла ідея спробувати реалізувати це на теренах пострадянського простору. Так у 1997 році зібралась перша група ентузіастів у Львові і завдяки самовідданій волонтерській праці інструктора з Польщі, який на прохання Майстра Моя протягом півтора року регулярно приїзджав у Львів, навчалась комплексу 108 рухів Даоського Тай Чі™ та засадам Товариства. Саме з цієї невеликої групи розпочинається історія появи мистецтв Даоського Тай Чі™ у Львові та взагалі в Україні.
 
Згодом були підготовлені та акредитовані перші українські інструктори і у 2001 році зареєстровано Громадську організацію «Товариство Даоського Тай Чі в Україні», що відкрило доступ усім бажаючим стати членом великої Міжнародної Тай Чі спільноти.  
 
Члени нашого Товариства щиро вдячні Майстру Мой Лін Шіню за унікальну можливість навчатись мистецтвам Даоського Тай Чі™ і раді поділитись цим з усіма, хто бажає змінити своє життя на краще — віднайти душевний спокій і рівновагу, покращити своє здоров’я та допомагати у цьому іншим.