Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Awarenesse Day Toronto

Діяльність Товариства цілком присвячена меті і завданням, які були визначені Майстром Мой Лін Шінем.
 
Зробити мистецтва Даоського Тай Чі™ доступним для всіх
Наша мета — донести ці мистецтва до кожного суспільства, щоб їх численні корисні властивості стали доступними для всіх, хто бажає скористатись ними.
 
Пропагувати оздоровчі властивості мистецтв Даоського Тай Чі™
Сумлінна практика цих мистецтв одночасно розвиває тіло і розум, що сприяє відновленню здоров’я та підтримці його у хорошому стані. З метою пропагування фізичного, розумового і духовного добробуту в суспільстві наші зусилля спрямовані на те, щоб корисні властивості мистецтв Даоського Тай Чі™ були більш відомими і зрозумілими.
 
Розвивати культурний обмін
Через мистецтва Даоського Тай Чі™ та інші види діяльності ми намагаємось зробити багатство китайської культури більш доступним, і у такий спосіб сприяємо кращому взаєморозумінню та повазі між людьми.
 
Допомагати іншим
Головна наша засада — це співчуття. Саме тому наша доброчинна спрямованість грунтується на дотриманні даоських цінностей самовіддачі і служіння іншим. До цього нас надихає приклад нашого засновника Майстра Мой Лін Шіна, який присвятив своє життя допомозі іншим, не шукаючи зиску для себе. Відповідно, всі наші інструктори працюють на добровільних засадах, а діяльність осередків нашого Товариства є неприбутковою.