Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Групи для початківців

У групах для початківців протягом трьох-чотирьох місяців учні ознайомлюються з комплексом 108 рухів Даоського Тай Чі™. Заняття проходять у доброзичливій атмосфері один раз на тиждень тривалістю дві години з перервою, під час якої можна випити чаю, поспілкуватись з інструктором та іншими учнями. Вивчення комплексу відбувається методом розбиття кожного окремого руху на невеликі прості послідовні фрагменти, які після засвоєння об’єднуються в одне ціле.
 
Зазвичай у першій половині заняття інструктор, зосереджує увагу на повторенні рухів, які вивчались на попередньому занятті. Кількість повторів є цілком достатньою для запам’ятовування. Після перерви, інструктор пропонує учням наступні нові рухи.
 
Такий процес вивчення простих, але незвичних рухів добре тренує мозок і тіло, а метод навчання доступний людям будь-якого віку та фізичного стану. Спочатку більшу частину заняття учні присвячують спостереженню за інструктором, який показує як потрібно виконувати рухи, тому фізичне навантаження не є надмірним. Згодом, в процессі вивчення все більшої кількості рухів навантаження непомітно збільшується, що поступово відновлює гнучкість та розвиває силу тіла.
 
Зрештою для початківців не ставиться за мету досконало вивчити всі 108 рухів. Це й неможливо зробити за такий короткий час. Головне завдання — навчитись тримати рівновагу, розслаблятись та почуватись комфортно під час виконання рухів Даоського Тай Чі™.
 
 

Групи подальшого навчання

Після завершення курсу для початківців можна розпочати відвідувати заняття у групах подальшого навчання, які надають можливість більш інтенсивної практики та поступового досягнення більшої витонченості та корекції всіх рухів комплексу, більшого ступеню поворотів та розтягнення усіх частин тіла.
 
За дві години занять учні виконують 2-3 комплекси зі 108 рухів Даоського Тай Чі™ і чималу кількість спеціальних базових оздоровчих вправ, що допомагає їм покращити свій фізичний стан, заспокоїтись емоційно та піднятись на нову сходинку у своєму духовному розвитку. Крім того, на заняттях детально розбираються деякі окремі рухи зі складу комплексу. Під час таких навчань покращується індивідуальна майстерність учнів, приходить більш глибоке розуміння структури рухів та їх впливу на організм.
 
Вивчення мистецтв Даоського Тай Чі™ — це процес довжиною в життя, під час якого кожен учень виявляє багато рівнів розвитку та отримує величезну користь для здоров’я. Групи подальшого навчання – це місце для практики та розвитку.
 
 

Заняття для людей старшого віку 

 
Літнім людям за потреби можуть бути запропоновані відповідні заняття. Але вони необов'язкові, оскільки схожі до регулярних занять у початкових та групах подальшого навчання і відрізняються лише сповільненим темпом.
 
 
 
  
Вільні заняття

Такі заняття можуть відвідувати ті, хто хотів би позайматись додатково - поза розкладом регулярних занять. Навіть новачки, які вже навчилися першим рухам в початковій групі можуть приєднатись до таких занять. Зазвичай, в теплу пору року вільні заняття відбуваються назовні - в парках, скверах. Це надає можливість приємно і з більшою користю для здоров'я провести час та позайматись Тай Чі.
 
 

 Заняття з відновлення здоров'я 

Health Recovery ProgramВ деяких Товариствах інших країн пропонуються заняття з відновлення здоров'я. Ці спеціальні заняття дозволяють людям з хронічними захворюваннями, або тим, хто після травм, застосовувати мистецтва Даоського Тай Чі™ в якості допоміжної терапії в процесі відновлення їх здоров'я.
 
Міжнародний Центр в Оранджвіллі (на північ від Торонто в Канаді) пропонує Програми з відновлення здоров'я (Health Recovery Programs), де люди зі специфічними проблемами здоров'я проводять час у спокійному оточенні, практикуючи мистецтва Даоського Тай Чі™ для відновлення чи підтримання їх хорошого самопочуття.
 
 

Інтенсивні заняття та семінари 

Крім регулярних занять проводяться інтенсивні заняття та семінари (в тому числі міжнародні), яким присвячується набагато більше часу (від 4 годин до кількох днів) для поглибленого вивчення окремих аспектів та рухів. Оскільки наше Товариство є членом Міжнародного Товариства Даоського Тай Чі, наші члени мають право брати участь у семінарах в різних країнах світу.