Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Заняття починаються з оголошеної дати набору нової групи для початківців. Такі набори відбуваються періодично протягом року, про що можна попередньо довідатись з оголошень у розділі “Події у Товаристві” або подзвонити чи написати нам електронною поштою (наші контактні дані вказані у розділі “Контакти”).
 
Перед набором нової групи проводиться вступне заняття, на якому можуть бути присутні усі бажаючі. У першій половині цього заняття демонструється комплекс зі 108 рухів Даоського Тай Чі™, інструктор розповідає про оздоровчі властивості цього комплексу, про засновника Міжнародного Товариства Майстра Мой Лін Шіна і знайомить з нашим Товариством. У другій половині заняття бажаючі можуть з допомогою інструктора вивчити декілька перших рухів комплексу, щоб на собі відчути їх простоту та користь.
 
Після вступного заняття для того, щоб розпочати навчання необхідно вступити до Товариства, попередньо ознайомившись з умовами вступу в інструктора. Заняття в Товаристві проводяться безкоштовно, але існують обов’язкові членські внески, які є виразом підтримки діяльності Товариства його членами. Важливо те, що сплативши членські внески, можна відвідувати заняття у різних групах стільки разів, скільки вам буде зручно. Заняття проводяться у денний та вечірній час, у будні та вихідні дні тижня згідно з Розкладом. В Товаристві немає суттєвих вікових обмежень.