Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Підтримання доброї фізичної форми та рухливості тіла
Для тих, хто веде сидячий або малорухомий спосіб життя, заняття Тай Чі допоможуть зберегти гнучкість та рухливість тіла. Здійснюючи рівномірне навантаження на увесь організм, Тай Чі підтримує рухливість суглобів, еластичність зв'язок і нормальний тонус м'язів. Саме виконання рухів не є важким чи надто складним, що робить Тай Чі доступним для всіх незалежно від віку і стану здоров'я.
 
Попередження хвороб та продовження тривалості життя
Люди, які займаються Тай Чі завжди демонстрували відмінне здоров'я у будь-якому віці. Тай Чі стимулює природні захисні механізми організму (імунітет), а також протидіє факторам, що пригнічують імунітет — стресам (знімаючи напруження) та екологічному забрудненню (підсилюючи процеси виведення токсинів з організму). Крім того, практика мистецтв Даоського Тай Чі™ покращує самопочуття, відновлює стан душевної рівноваги, нормалізує діяльність життєво-важливих систем організму, допомагає у лікуванні та зміцненні хребта, розслаблює тіло та заспокоює розум. Такі тренування покращують щільність кісток та надзвичайно корисні для запобігання травмам при падінні у людей старшого віку. Усе вищезазначене дозволяє говорити про Тай Чі, як про практику, що продовжує тривалість життя і підтримує активну життєдіяльність навіть у старості. А регулярні заняття Тай Чі є прекрасним способом профілактики захворювань, адже попередити захворювання завжди легше, ніж його лікувати.
 
Покращення постави та пластичності тіла
Рухи Тай Чі базуються на вирівнюванні хребта, ефективному використанні попереку і високої координації всіх частин тіла у русі. Практикуючи Тай Чі, ви обов'язково покращите поставу, нормалізуєте вагу, тіло стане міцним і пластичним, а рухи плавними і гарними.
 
Поведінка в екстремальних ситуаціях
Основна причина неадекватної поведінки людини в екстремальних ситуаціях це надмірне напруження та неконтрольовані емоції. Практика Тай Чі це не тільки рухи і техніки, але й психологічна підготовка, яка тренує вашу волю і здатність до самоконтролю. Все це дозволяє у будь-якій екстремальній ситуації поводитися максимально осмислено і чітко.
 
Прогрес у творчому та професійному зростанні
Успіх у творчому та професійному плані значною мірою залежить від цілеспрямованості та енергійності людини. Не може бути й мови про успіх, якщо людина хвора або перебуває в депресії. Тай Чі не тільки підтримує здоров'я, але й стимулює великі ділянки кори головного мозку і центральну нервову систему в цілому, що має позитивний вплив і на інтелектуальні здібності.
 
Та все ж головне, що Тай Чі приносить радість. Це цікаве зайняття, яке може стати хобі на все життя. Дуже корисним хобі.