Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Для реалізації своєї благородної мети Майстер Мой Лін Шін присвятив все своє життя, результатом чого стало засноване ним Міжнародне Товариство Даоського Тай Чі, яке існує вже понад 45 років і налічує 500 осередків у 26 країнах світу.
 
ГО "Товариство Даоського Тай Чі в Україні" є частиною цієї великої Міжнародної організації, у якій люди різних культур, релігій та національностей оздоровлюють своє тіло та розвивають розум, досягають гармонії в своєму житті, долучаються до стародавніх традицій, знайомляться з китайською культурою та історичним спадком даосизму. В усьому світі ті, хто займається мистецтвами Даоського Тай Чі™, чи то молода людина чи старша за віком, здорова чи та, що одужала, — на власному досвіді відчули покращення свого життя у різних його аспектах.
 
Кожен, хто бажає навчатись мистецтвам Даоського Тай Чі™ може розпочати у будь якому місці, де розташовані осередки Товариства, обравши країну і місце проведення занять.
 
ГО "Товариство Даоського Тай Чі в Україні" поділяє Цілі і Завдання Міжнародного Товариства Даоського Тай Чі:
- Зробити мистецтва Даоського Тай Чі™ доступним для всіх
- Пропагувати оздоровчі властивості мистецтв Даоського Тай Чі™ 
- Розвивати культурний обмін
- Допомагати іншим
 
ГО "Товариство Даоського Тай Чі в Україні" було засноване у 2001 році, як неприбуткова організація, з метою збереження та поширення даоської традиції оздоровлення тіла і розуму. Слідуючи настановам Майстра Моя - Співчуттю та Служінню іншим, навчання здійснюється інструкторами, які є акредитованими волонтерами. Крім того, вся адміністративна робота також виконується на добровільних засадах.
  
 
 
Міжнародне Товариство Даоського Тай Чі включає дві інших організації, які також заснував Майстер Мой Лін Шін:
- Інститут Даосизму "Фанг Лой Кок" (Fung Loy Kok Institute of Taoism) 
- Академія "Гей Панг Лок Хап" (Gei Pang Lok Hup Academy).