Товариство Даоського Тай Чі в Україні

Яка може бути користь від регулярної практики мистецтв Даоського Тай Чі™? Для того, щоб отримати відповідь на це запитання, спочатку спробуйте відповісти на інше — Чи присутній стрес у вашому житті? Якщо ви відповіли ствердно — і справді, хто ж його не переживає? — тоді, ми б хотіли ознайомити вас з формою фізичних вправ і розвитку особистості, яка сприяє покращенню здоров'я і знімає стрес. Ми називаємо її “внутрішньою алхімією” або “внутрішньою трансформацією” тіла і розуму.
 
На практиці форма мистецтв Даоського Тай Чі™ являє собою комплекс м’яких, плавних та повільних природних рухів, виконання яких заспокоює нервову систему, підвищує стресостійкість, дозволяє краще відчути своє тіло, познайомитися з ним ближче. Людина, яка займається Тай Чі, стає спокійнішою, зібранішою, у неї розвивається здатність до концентрації і, як наслідок, стійкість до різних негативних впливів. Адже все тут спрямоване на те, щоб гармонійно поєднати внутрішнє із зовнішнім, відкрити нове у старому, побачити те, що раніше ніколи не помічали, ширше і глибше поглянути на цей світ і жити з ним у єдиному ритмі.
 
Мистецтва Даоського Тай Чі™ походять від традиції Даоської внутрішньої алхімії. Алхімія в даосизмі — це процес зміни і перетворення (трансформації) тіла у первинний здоровий стан. Цей процес починається з перетворення фізичного тіла. Саме, коли фізичне тіло здорове і сильне, а розум перебуває у стані спокою, може відбутись трансформація внутрішніх енергій. До цього можна додати, що мистецтво Тай Чі вчить алхімії життя — трансформації негативного зовнішнього у корисне внутрішнє.