Товариство Даоського Тай Чі в Україні

master.jpg
Даоський чернець Майстер Мой Лін Шін був видатним вчителем з традиційних китайських внутрішніх мистецтв і засновником Інституту Даосизму "Фанг Лой Кок" (Fung Loy Kok). Його вчення поєднують у собі великі знання теорії даоських класиків із глибоким та ґрунтовним практичним навчанням, яке він отримав від шанованих вчителів у Китаї та Гонконзі. В дитинстві у Майстра Моя були серйозні проблеми зі здоров’ям. Щоб сприяти одужанню, він почав займатися Тай Чі, Лок Хап Ба Фа, даоською медитацією та іншими традиційними китайськими внутрішніми мистецтвами.
 
Позитивний вплив цих методів на його стан здоров'я надихнув Майстра Моя спробувати зробити ці мистецтва доступними для всіх, хто хотів би їх вивчити. Задля цього він розробив свій потужний оздоровчий варіант традиційного комлексу 108-рухів Тай Чі, який ми тепер практикуємо. Це мистецтво об’єднує в собі багато ідей Майстра Moя та його непересічних знань у галузі фізіології людини, внутрішньої циркуляції та духовного навчання.
 

 
У 1970 році Майстер Мой Лін Шін емігрував до Канади, де він присвятив все своє життя виконанню єдиної мети — навчити людей відновлювати та зберігати своє здоров’я за допомогою практики мистецтв Даоського Тай Чі™.
 
Майстер Мой наполягав і постійно підкреслював, що ці вправи є набагато більшим, аніж просто звичайним набором фізичних рухів. Спираючись на багатство століть китайської культури та даоської традиції, він казав, що ці вправи містять практичну мудрість для цілого життя. Завдяки Майстру Мой Лін Шіну люди різних країн світу отримали унікальну можливість навчатись мистецтвам Даоського Тай Чі™.